Дитяча хірургія одного дня в Харкові

Хирургия одного дня

Шукаєте дитячу хірургію в Харкові? У медичному центрі «Бебі-доктор» доступна послуга хірургії одного дня.

Ця послуга є актуальною у випадках, коли у пацієнта виникає необхідність в проведенні незначної операції, що не вимагає тривалого перебування в стаціонарі. Це так зване малоінвазивне втручання. Далі Ви можете прочитати, які ж це можуть бути операції.

Рани без швів

Ваш дитина впала і розсікла шкіру? Порізалась? Це не біда. Звертайтеся в МЦ «Бебі-Доктор». Ми не станемо відразу ж накладати шви і травмувати психіку малюка ще більше. Не буде ні наркозу, ні навіть знеболювальних уколів.

Хірурги нашого медичного центру у випадках невеликих ран і порізів застосовують спеціальний пластир. Рана протягом 1 тижня затягується первинним натягом. Застосування пластиру безболісне, виключає додаткову травматизацію шкіри і забезпечує прекрасний косметичний ефект.

Дитяча хірургія «одного дня» в Харкові

Розвиток медичних технологій, розробка нових медикаментів, приладів і методик призводить до того, що хірургічні втручання стають все більш безпечними і безболісними. У зв’язку з цим з кожним днем ​​амбулаторна хірургія заявляє про себе все більш впевнено.

Хірургія «одного дня» – це тактика ведення хворого в післяопераційному періоді, коли пацієнта виписують додому через кілька годин після операції. Доведено, що перебування в домашніх умовах не тільки зручно з психологічної точки зору, але і сприяє зменшенню частоти ускладнень, а також скорочує терміни одужання. Всі операції ми проводимо в плановому порядку, тому у персонала є час ретельно продумати тактику лікування, підготуватися і докладно пояснити все батькам дитини.

Наші лікарі – професіонали вищого рівня. Хірургія – це справа всього їхнього життя. Тому Ви можете сміливо довірити нам свою дитину. Усі хірургічні втручання проходять під місцевою анестезією. Після чого Вас разом з дитиною помістять в окрему палату на кілька годин. Це необхідно для відновлення сил і спостереження в ранньому післяопераційному періоді.

Виписуючи додому, Вас проінструктують, і Ви будете зберігати телефонний зв’язок з доктором. З метою подальшого спостереження і перев’язок необхідно періодично приходити на прийом до лікаря.

Scroll to top