Консультація дитячого невропатолога в Харкові

Неврология

Невропатолог - дуже запитаний фахівець у медицині дитячого віку.

Профілактичний напрям особливо важливий у грудному віці, коли виявляються перші ознаки неврологічних порушень, пов’язаних з наслідками ускладнених пологів або вродженими захворюваннями. У цьому віці багато можна виправити, оскільки нервові клітини після народження малюка ще якийсь час зберігають здатність ділитися. Тому так важливо виявити проблему якомога раніше.

У МЦ «Бебі-Доктор» працює кращий дитячий невропатолог у Харкові – це дійсно грамотний і досвідчений фахівець. Наш доктор має глибокі знання і володіє широким спектром діагностичних і терапевтичних методик. При цьому, що дуже актуально – вона не створює проблему там, де її немає. Довіряючи свою дитину нашому дитячому невропатологу, Ви можете бути впевнені в його професійних якостях і сумлінному ставленні.

Шукаєте дитячого невропатолога в Харкові? Тоді вважайте, що Ви його знайшли. Подивитися, хто веде прийом, можна на сторінці Про нас.

  • Попередній запис дозволяє заощадити Ваш час і уникнути створення черги.
  • Тривалість консультації не лімітується - Вам приділять стільки часу, скільки необхідно, щоб досконально розібратися в проблемі.
  • Вартість консультації дитячого невропатолога в Харкові становить 400 грн
Педиатр

Для отримання консультації Вам необхідно записатися на прийом до лікаря за телефоном:*

* вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора зв’язку

  • з 9-00 до 18-00 крім святкових та вихідних днів
Scroll to top