Щеплення від кору, паротиту, краснухи. Вакцина Пріорикс. Вигідна ціна без черг

Прививка от кори, паротита, краснухи

Щеплення від кору, епідпаротиту (свинки) і краснухи (КПК) входить у число обов'язкових вакцинацій, затверджених Міністерством охорони здоров'я України.

Найтурботливіший дитячий медцентр Харкова «Бебі-Доктор» пропонує маленьким пацієнтам пройти планову вакцинацію КПК у зручний час за попереднім записом. У вартість вакцинації входить консультація педіатра.

КПК – це трикомпонентная жива ослаблена вакцина, яка захищає одразу від трьох захворювань: кору, паротиту (свинки), краснухи. Згідно з календарем щеплень, щеплення від КПК необхідно проводити у віці 1 року і вдруге – в 6 років.

Безпека вакцин КПК

Вакцини КПК використовуються вже понад 50 років. За цей час у більш ніж в 100 країнах світу зробили щеплення близько 500 мільйонів чоловік.

 Вакцина КПК вважається однією з найбезпечніших.

 Щеплення добре переноситься.

З побічних ефектів варто відзначити можливі висипання і незначне підвищення температури тіла на 10-у добу після вакцинації. Але ця картина розвивається не більше ніж у 10% випадків, не є небезпечною і не потребує будь-якого лікування. У той час, як кір часто призводить до таких ускладнень як енцефаліт, менінгіт, міокардит. В цілому, не дивлячись на те, що ми використовуємо живу вакцину, побічні ефекти від вакцинації приблизно в 1000 разів слабкіші, ніж наслідки кору.

Вакцина КПК Пріорикс, сертифікована в Україні

Пріорикс – жива комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи виробництва ГлаксоСмітКляйн (Бельгія). Це дуже якісний препарат і є світовим брендом. Він відповідає всім вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я до виробництва біологічних речовин, вакцин для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи, і комбінованих живих вакцин.

Бажаєте зробити щеплення від кору, паротиту, краснухи і бути впевненим у якості даної послуги?

Зверніться в дитячий медичний центр «Бебі-доктор». У зручний для вас час за попереднім записом кваліфіковані педіатри проведуть вакцинацію і проявлять максимальну турботу про вашу дитину.

  • Ціну даної вакцинації Ви можете подивитися в розділі «Прайс-лист»
Прививки (вакцинация)

Є питання?

Телефонуйте!

* вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора зв’язку

  • з 9-00 до 18-00 крім святкових та вихідних днів
Scroll to top